BİOPLAZMA KULLANIM ALANLARI

“ HAYAL GÜCÜNÜZLE SINIRLI “


Suda tasarruf,elektrikten tasarruf,zamandan tasarruf,onlarca temizlik ürünlerine ödediğiniz harcamalardan tasarruf.Kirlenmeyi geciktirir,leke çıkarır,kir söker.Yaklaşık evinizin ve işinizin 6 aylık temizlik ürünleri ihtiyacını karşılar,bütçenize 80 tasarruf sağlar.

1.Halı ve koltuklarda leke,kir ve akarlar üzerinde etkili olup hijyen sağlar,halı yıkama makinelerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

2.Lavabo , klozet , jakuzi ,duşa kabin , küvet ve ıslak zeminlerde kalıntıları gidererek mükemmel parlaklık sağlar.

3.Sert zemin,mermer,granit,seramik ,fayans,fayans aralarını temizler parlatır ve kirlenmeyi geciktirir.

4.Parke,vinil,vilneks,mobilyalarınızda yerleşmiş kirleri ve sararmaları gidererek mükemmel bir temizlik sağlar.

5.Mutfak ekipmanları,aspiratör ,mutfak dolapları,fırın ve ocakları tost makineleri,buzdolabı ve derin dondurucularda birikmiş kirleri,yağları hızlı bir şekilde çözerek inanılmaz bir temizlik sağlar.

6.Büro ekipmanları,faks,fotokopi,telefon,bilgisayar dış kasaları,kapı pencere doğramalarına sinmiş kalorifer ve sigaradan kaynaklanan sararmaları ve kirlenmeleri anında temizler ve parlatır.

7.Klimalar,kalorifer petekleri,kristal avize,gümüş eşyalarınız altın takılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşur ve mikro film tabakası kaplayarak kirlenmeyi geciktirir.

8.Yatak ve halılarınıza yerleşmiş yatak akarlarının yaşam ortamını kaldırır,nemli ortamda yaşayan mikroorganizmaların yaydıkları kokuyu yok etmeye yardımcı olur.

9.Otomobiliniz,tavan,koltuk,kapı kaplamaları ve taban halılarındaki sararma,kirlenme leke ve kokuyu yok eder,ilk günkü parlaklığına kavuşur.


Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :